Image
Image
Image
Image
WAŻNIEJSZE WYPRAWY

Ważniejsze wyprawy Jeżdżę w różny sposób - ale  moje ulubione, to te na własną rękę, spontaniczne, autostopem lub lokalnymi środkami transportu. Oto i tak niekompletna lista ciekawszych wypraw (pomijam tu typowe wycieczki, odgórnie zorganizowane, z dobrymi hotelami):

O mnie

O mnie Jaka jestem? Chyba normalna. Mieszkam w bloku, pracuję, mam swoje kłopoty, a i kompleksy też :), no ale robię wszystko, aby swoje życie przeżyć ciekawie. Motto życiowe: słowa Marka Twaina, w którego książkach się w dzieciństwie zaczytywałam, a który powiedział coś takiego:"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań, złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj! Śnij! Odkrywaj!"

POLECAM SIĘ, CZYLI CO MOGĘ ZROBIĆ ABY ZAROBIĆ NA WYPRAWY

W ramach zarabiania pieniędzy na swoje pasje zbierałam truskawki (w Norwegii) i śliwki na bimber (to w Szwajcarii), sadziłam las, wyganiałam owce na pastwiska (też w Norwegii), okopywałam drzewka oliwkowe (w Grecji), sprzątałam domy bogatych Amerykanów (w Kalifornii), a w Polsce - myłam okna,  przepisywałam kosztorysy budującego się metra... Tylko że to dawne czasy... A co teraz?

Image
Image
© 2022 Monika Witkowska. All Rights Reserved. Designed by grow!