Nocleg w sieci
Odsłony: 8458
HOSTELE PRZEZ INTERNET

Wybieramy się do jakiegoś miejsca i szukamy noclegu? Nie ma sprawy - znajdziemy go i zarezerwujemy zanim wyruszymy z domu.


* http://www.ptsm.pl - Strona Polskiego Towarzystwa Schrronisk Młodzieżowych, zawierająca m.in. bazę obiekstów, informacje o PTSM oraz linki do stron zagranicznych, gdzie z kolei znajdziemy kontakty na tanie noclegi w danym kraju.

* http://www.hostele.pl - Strona polskojęzyczna. Można przez nią zarezerwować hostel, bilet lotniczy czy wypożyczyć samochód, są też komentarze tych którzy korzystali z noclegów w danym hostelu.

* http://www.dizzydaisy.pl - Strona jedynej jak na razie działającej w Polsce poza PTSM sieci hosteli. Do Dizzy Daisy należą całoroczne obiekty w Krakowie, a w wakacje - także w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

* http://www.HIhostels.com - Oficjalna, anglojęzyczna strona sieci Hostelling International. Można od razu zarezerwować nocleg, a także m.in. dowiedzieć się jak działa program lojalnościowy HI, dzięki któremu możemy co jakiś czas przenocować gdzieś za darmo.

* http://www.hostelworld.com - Wybór prawie 10 tys. hosteli w 157 krajach; wyszukiwarka, ściągi co zwiedzać - w Londynie, Dublinie, Barcelonie, Rzymie, Amsterdamie, Paryżu; różne wydarzenia/atrakcje, informacje o biletach lotniczych, passach kolejowych i autobusowych.

* http://www.hostels.com - Adresy 10 tys. hosteli w różnych zakątkach świata, opisy hosteli wygrywających w rankingach internautów, mnóstwo praktycznych informacji o wybranych miastach.

* http://www.backpackers.com - Przejrzysta wyszukiwarka podzielona regionami (Europa, Oceania, Bliski Wschód, Ameryki), quizy z nagrodami, ostrzeżenia gdzie nie jechać i dlaczego, co spakować, pogoda w różnych zakątkach świata, jak "po drodze" znaleźć pracę.

* http://www.hostelsclub.com - strona m.in. także w wersji polskojęzyczej. Jeśli chcemy, można nawet od razu dokonać rezerwacji, niezależnie czy chodzi o hostel w Buenos Aires, na Jamajce, w Australii czy w całkiem bliskim Londynie lub Paryżu. Na wszystkich którzy zarezerwują (i opłacą) 5 noclegów czeka nagroda – 1 darmowy nocleg w hostelu w Wenecji.

Back to top