Wywiady (ze mną)
Odsłony: 9020

Zwykle to ja robię wywiady - z kimś, no ale czasem zdarza się też sytuacja na odwrót :)

Zazwyczaj nie katuję znajomych informacjami, że gdzieś się coś o mnie ukazało, albo że wystąpiłam w telewizji - wychodzę z założenia że są ważniejsze sprawy niż zajmowanie innych swoją osobą. Zwłaszcza że wiem jak jest w mediach - sprzedaje się gł. sensacja, więc zdarza się, że publikowane lub pokazywane wypowiedzi są wyrwane z kontekstu lub nieco "podkręcone" (nie przeze mnie - redaktorów). Oczywiście są też dziennikarze/redaktorzy rzetelni i jak najbardziej uczciwi w tym co robią, i tych bardzo cenię. Ale nie ważne...


Dla tych jednak co chcą czegoś się tam o mnie dowiedzieć, pod spodem kilka wywiadów ("pisanych", bo tych telewizyjnych i radiowych nie linkuję). Tu z góry przepraszam redakcje, których tekstów tu nie przytaczam, ale nie gniewajcie się - ja po prostu nie śledzę tego co się ukazuje, nie zbieram, a te tutaj, to te nieliczne, które pamiętam.

Oczywiście pewne informacje chcąc nie chcąc się powtarzają, bo jednak ilość faktów do opowiedzenia jest ograniczona, no ale jak ktoś ma ochotę, to sobie poczytajcie.


- już trochę stary :) kwestionariusz podróżnika portalu Onet - tutaj

- wywiad dot. wyprawy na Everest na portalu Gazeta.pl   - tutaj

- ankieta dot. mojej aktywności outdoorowej w internetowym Outdoor Magazyn - tutaj

- wywiad na temat mojego rejsu na Czukotkę i książki "Kurs Czukotka" w portalu Moje Miasto - Warszawa - tutaj

- wywiad o mojej wyprawie na Everest i książce "Everest.Góra Gór" na portalu Etnosystem - tutaj

- ogólnopodróżniczy wywiad w portalu Enjoy Your Stay - tutaj

Back to top