Image
Image
Image
Image

KONTAKT W CZASIE WYPRAWY

Podczas pobytu w Pakistanie, zwłaszcza w górach, kontakt ze mną będzie mocno utrudniony, ale będzie  :)


Do wylotu do Pakistanu oraz podczas pobytu w Islamabadzie kontat będzie taki jaki zawsze, czyli:mini - tel.+48 602 39 35 87 (mój numer w Polsce). Od dolotu do Skardu polski numer będzie wyłączony, działać będzie jedynie numer lokalnej karty SIM (podam go jak już kupię lokalną kartę).

W górach sprawa się komplikuje, bo problemem jest nie tylko brak stałego zasięgu, ale także ładowanie telefonu. Niemniej jest szansa aby przynajmniej od czasu do czasu działał mi:
- WhatsUp na podany wyżej numer (działa nawet jak będę miała lokalną kartę)
- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- fb: www.facebook.com/monikawitkowska.travel
- instagram: monika_around_the_world


W każdym razie  nawet jeśli zasięg telefoniczny/internetowy jest, to bardzo słaby. W podtekście - trzeba liczyć z tym, że ze względu na słabość połączeń, jak też nawał korespondencji i oszczędzanie baterii, mogę nie mieć możliwości odpowiadania na maile czy posty.

W okresach problemów z zasięgiem, prowadzenie mojej strony fb oraz instagrama przejmie Adam Rowicki, z którym będę miała stały kontakt przez komunikator satelitarny (na zdjęciu obok, działa praktycznie w każdych warunkach).

Kontakt do Adama:
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- tel. +48 792 199 292


Image
Image
© 2022 Monika Witkowska. All Rights Reserved. Designed by grow!