Image
Image
Image
Image

CEGIEŁKI I AKCJA POCZTÓWKA

Komu pocztówkę z wyprawy? Komu kamyk z bazy pod K2?

Niektórzy z Was pytają czy przy wyprawie na K2, wzorem minionych wypraw będę wysyłać pocztówki i czy jest możliwość dołożenia swojej cegiełki do wyprawowego funduszu. Odpowiedź brzmi: tak (po długich wahaniach) i nie będę kryła że będę ogromnie wdzięczna wszystkim "Cegiełkowiczom". No cóż, prawda jest taka że zdobycie funduszy to największy problem w realizacji tego typu wypraw - jeśli chodzi o mnie to poświęcam na to gros swoich oszczędności, znalazły się też firmy, które w pewnej części pomagają, ale luka budżetowa niestety została. W tej sytuacji nie mam wyboru - szukam różnych możliwości aby walczyć o te swoje marzenia, równocześnie chcąc przybliżać te tak zwane góry wysokie również i Wam.
Jednocześnie przypominam, że tak jak przy każdej mojej wyprawie na ośmiotysięczniki, będzie okazja aby wspólnie pomóc choremu dziecku, ale o tej akurat zbiórce napiszę tuż przed moim wylotem (wylatuję 20 czerwca).
 
A o to Moi Drodzy co mogę zaoferować za Wasze "cegiełki"!pocztówka
 
* kwota do 49 zł
- szczera wdzięczność i ciepły uścisk przy najbliższej okazji jak się spotkamy (a Wy się ujawnicie że jesteście Cegiełkowiczami, bo przecież nie wszystkich z Was znam  :)
 
* od 50 zł
- oprócz wdzięczności na Wasz adres mailowy wyślę pamiątkowy dyplom z podziękowaniem (z imieniem i nazwiskiem Darczyńcy)
 
* od 100 zł
- jak wyżej ale tu dojdzie wysłana z Pakistanu pocztówka z widokiem na K2 i z pozdrowieniami ode mnie. Uwaga - aby dostać pocztówkę muszę mieć pełny adres Cegiełkowicza
 
* od 150 zł
- jak wyżej plus wpisanie na a) baner z "Przyjaciółmi Wyprawy" który będzie wisiał na namiocie w obozie bazowym pod K2 oraz na b) listę Przyjaciół Wyprawy tutaj
 
* od 250 zł
- wszystko powyższe oraz okolicznościowy buff wyprawy K2 plus kamyczek z bazy pod K2
 
* od 500 zł
- jak wyżej plus wpisanie imienia i nazwiska w podziękowaniach w książce o K2 plus w prezencie egzemplarz tej książki ze specjalną dedykacją
 
* od 1000 zł
- jak wyżej plus specjalny upominek wyprawowy-niespodzianka
 
Jeśli chcecie dołożyć się ze swoją cegiełką, zróbcie wpłatę na konto 42 1160 2202 0000 0001 3730 8495 wpisując swój adres mailowy, telefon, a od kwoty 100 zł także adres zamieszkania (do wysyłki pocztówki) i ew. życzenia specjalne. W tytule należy wpisać: "darowizna na wyprawę na K2".
Image
Image
© 2022 Monika Witkowska. All Rights Reserved. Designed by grow!