Hits: 1136

Ze wszystkich książek które napisałam tę lubię najbardziej. Nie chcę mówić że jest najlepsza, bo to akurat sprawa indywidualnych upodobań. Lubię ją, bo zdobycie Everestu było jednym z najważniejszych wydarzeń mego życia.

Czytaj więcej...
Hits: 2338

Po co się uczyć na swoich błędach, jak można na cudzych, w tym wypadku moich? No, może niekoniecznie błędach, ale doświadczeniach...  W listopadzie 2015 r. wydawnictwo Bezdroża (Helion) wydało "Z plecakiem przez świat - vademecum podróżnika", zbiór różnych praktycznych rad, ale także anegdot i wspomnień z mojego globtroterskiego życia.

Czytaj więcej...
Hits: 2306

 Powiem szczerze – trochę bałam się tej książki. (wydana w marcu 2015 r. przez National Geographic). Bo to że włożyłam w nią sporo pracy i serca to jedno, ale czy się spodoba Czytelnikom, to zupełnie inna sprawa. Nie jest to książka typowo „wspinaczkowa”, ani też klasyczny reportaż – raczej zbiór różnych ciekawostek plus opis wejścia oparty na moich własnych doświadczeniach.

Czytaj więcej...
Hits: 5586

 Oto kilka z książek, których jestem autorką albo mam w nich swoje rozdziały. Swoją drogą "piszą się" kolejne, choć nie ukrywam, że od pisania książek wolę podróże  :)

Czytaj więcej...
Back to top